ZADZWOŃ DO NAS
74 830 27 02, 513 128 129

Plandeki na przyczepy rolnicze

Dzięki nim skutecznie zabezpieczysz przewożone plony przed upadkiem, a także deszczem i słońcem. Plandeki na przyczepy rolnicze są wytrzymałe i odporne na rozciąganie, a także trwałe. Jednak to nie jedyna ich zaleta, ponieważ są one również wodoszczelne, dzięki czemu chronią zawartość przed deszczem oraz śniegiem, są również odporne na działanie promieni UV. Doskonale wiemy, że czasami ciężko jest znaleźć model w odpowiednim rozmiarze, dlatego ułatwiamy to naszym klientom produkując dla nich plandeki na wymiar. W ten sposób dużo łatwiej jest dopasować je do rozmiaru przyczepy.

Jako producent plandek pcv dbamy również o ich odpowiednie mocowanie, dlatego na wzmocnionych brzegach znajdują się oczka ze stali nierdzewnej, które umożliwiają szybki i skuteczny montaż. Dzięki nim możemy mieć pewność, że przewożony towar został odpowiednio zabezpieczony. Zależy nam na tym, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów, dlatego oferowane produkty tworzone są z solidnych materiałów PCV, dzięki czemu stanowią one doskonałą inwestycję, która będzie służyć przez wiele lat.

Decydując się na zakup naszych produktów w razie potrzeby możesz liczyć również na profesjonalny serwis oraz szybą naprawę usterki. W razie awarii przyjedziemy we wskazane miejsce i usuniemy uszkodzenia. Takie rozwiązanie jest bardzo dla klientów i pozwala im zaoszczędzić sporo czasu, którego nie muszą tracić na dojazd do Dzierżoniowa. Zawsze przyjeżdżamy przygotowani, tak aby od razu móc zabrać się za naprawę.

Plandeki na przyczepy rolnicze powinny znaleźć się w każdym gospodarstwie. Tylko dzięki nim możemy mieć pewność, że przewożone zbiory zostały odpowiednio zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych.

Ceny dostępnych w naszej ofercie plandek pcv są zależne od kształtu, rozmiaru, koloru, a także tego czy trzeba będzie zamontować dodatkowe okucia, czy nie. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszej firmie w Dzierżoniowie. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy klientów z Wałbrzycha, Wrocławia, a także z całej Polski.

pl_PLPolish