ZADZWOŃ DO NAS
74 830 27 02, 513 128 129

Plandeki na wymiar

Wieloletnie doświadczenie oraz pracujący dla nas specjaliści sprawiają, że tworzone przez nas plandeki na wymiar charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Oferowane przez nas produkty są również trwałe i wytrzymałe, co sprawia, że stanowią one inwestycję na kilka lat. W naszym asortymencie znaleźć można, między innymi plandeki na przyczepy, auta, busy oraz samochody. Dokładne dopasowanie ich do pojazdu ma ogromne znaczenie, ponieważ tylko w taki sposób można odpowiednio zabezpieczyć przewożone towary.

Plandeki na przyczepy są bardzo popularne w dużej mierze dlatego, że posiadają one wiele zalet. Nie tylko chronią przed kurzem, brudem i wilgocią, ale także przed deszczem, słońcem i mrozem. Ponadto są bardzo lekkie, a ich montaż szybki i prosty, dlatego doskonale nadają się do osłony różnego rodzaju sprzętów podczas transportu. Wszystkie produkty wykonujemy z foli pcv, dzięki czemu są one wodoodporne, dlatego bez obaw można używać ich w różnych warunkach atmosferycznych.

Jako producent plandek pcv na wymiar poza modelami samochodowymi wykonujemy również zabudowy tarasów, ogródków w restauracjach, a także werandy w domkach letniskowych. Wszystkie z nich tworzymy na wymiar, tak aby w pełni dopasować je do wymagań klientów. Ich zastosowanie pozwala na poszerzenie tarasu, a także restauracji i letni ogródek. Dzięki temu, że plandeki te można łatwo podnosić i opuszczać, to doskonale będą się sprawdzać bez względu na pogodę. Latem możesz ją łatwo podnieść, a w razie zimna lub deszczu szybko opuścić.

Doskonale wiemy, że dostępne w naszej ofercie produkty mogą ulec zniszczeniu, na przykład poprzez rozcięcie ostrym narzędziem czy zerwanie mocowania. W związku z tym klientom oferujemy także serwis, naprawimy ją u klienta szybko i sprawnie. Rozumiemy, że przestoje w transporcie często są problematyczne, dlatego postaramy się jak najszybciej znaleźć rozwiązanie.

Mimo tego, że nasz firma znajduje się w Dzierżoniowie, w okolicy Wrocławia nasze usługi kierujemy nie tylko do mieszkańców Dolnego śląska, ale również dla klientów z całej Polski.

Realizacje

pl_PLPolish